PSG izglābjas kompensācijas laikā, «Bayern» pietuvojas pusfinālam

UEFA Čempionu līgas turnīrā otrdienas vakarā Parīzē un Minhenē tika aizvadītas divu ceturtdaļfināla pāru pirmās spēles.

Blēzs Matuidi

Ambiciozais Francijas klubs «Paris Saint-Germain» savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Spānijas klubu «FC Barcelona».

Mača sākumā tuvāk vārtu guvumam bija PSG futbolisti, taču pēc Ezekjela Laveci sitiena bumba trāpīja pa pārliktni, bet Zlatana Ibrahimoviča soda sitienu atvairīja vārtsargs Viktors Valdess. Ibrahimovičam pirmajā puslaikā bija vēl viena izdevība atklāt mača rezultātu, bet «Barcelona» atbildēja ar diviem tālsitieniem Andresa Injestas izpildījumā. Tomēr 38. minūtē lielisku Daniela Alveša piespēli soda laukumā izmantoja Lionels Mesi, izvirzot viesus vadībā, turklāt 42. minūtē pēc argentīnieša sitiena bumba aizlidoja tikai nedaudz garām vārtu tālajam augšējam stūrim.

Pirmās puslaika izskaņā gūtais savainojums liedza Mesi turpināt maču, tomēr otrā puslaika ievadā reālākas vārtu gūšanas iespējas bija Barselonas kluba futbolistiem. Izlīdzinājumu PSG komandai izdevās panākt vien 79. minūtē, kad pēc Tjagu Silvas sitiena ar galvu bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet pirmais pie tās bija Ibrahimovičs, kurš gan Silvas sitiena brīdī bija aizmugurē. 89. minūtē «Barcelona» spēja atgūt vadību - par pārkāpumu pret Aleksi Sančesu tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Čavi Ernandess, tomēr jau mača kompensācijas laika 4. minūtē bumba pēc Blēza Matuidi sitiena un neliela rikošeta ielidoja viesu vārtos.

Tikmēr Vācijas bundeslīgas pārliecinošā līdervienība Minhenes «Bayern» savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Itālijas klubu Turīnas «Juventus».

Jau mača 1. minūtē pēc «Bayern» austriešu pussarga Davida Alabas tālsitiena bumba nonāca viesu vārtos, turklāt šie bija 400. vārti Eirokausos kluba vēsturē. Tomēr turpinājumā vārtu birums nesekoja, bet otros vārtus laukuma saimnieki guva 65. minūtē, kad izcēlās mājinieku pussargs Tomass Millers.

Abu pāru atbildes spēles risināsies nākamo trešdien, 10. aprīlī attiecīgi Barselonā un Turīnā.

Pārējo divu ceturtdaļfināla pāru pirmās spēles tiks aizvadītas trešdienas vakarā, kad Madrides «Real» uzņems Stambulas «Galatasaray», bet «Malaga CF» savā laukumā spēkosies ar Dortmundes «Borussia».