Psihoterapeits par to, kādēļ politikā ir Pauls un Ščerbatihs

Apollo
0 komentāru

Iespējams, komponists Raimonds Pauls (Tautas partija) Saeimas darbā piedalās tādēļ, lai būtu interesantāk dzīvot, savukārt, piemēram, Viktoram Ščerbatiham (Zaļo un zemnieku savienība) tā vieglāk sagādāt naudu sporta vajadzībām.

Psihoterapeits par to, kādēļ politikā ir Pauls un Ščerbatihs

Foto: Ieva Čīka/LETA

Šādi aģentūrai BNS iespējamos iemeslus, kādēļ kādā jomā daudz sasnieguši cilvēki izvēlas iesaistīties politikā un darboties Saeimā, komentēja psihoterapeits Viesturs Rudzītis.

«Es pieļauju, ka Raimondam Paulam ir pilnīgi vienalga, ko tie pārējie tur muld. Viņam ir sava domāšana,» atzina Rudzītis.

Viņš arī teica, ka jautājums, kādēļ cilvēks, kurš ir tik veiksmīgs kādā jomā - šajā gadījumā mūzikā -, izvēlējies iesaistīties politikā, ir interesants.

«Es arī esmu par to domājis, bet man šķiet, ka viņam vienkārši garlaicīgi vienam pašam. Viņam vajag redzēt, kā tie cilvēki uzvedas, kā viņi kārto lietas. Viņš tā paskatās, pie sevis nosmīn un aiziet, uzraksta kādu dziesmiņu. Man liekas, tā viņam vienkārši ir interesanti dzīvot,» minēja psihoterapeits.

Savukārt, komentējot Ščerbatiha vēlmi atrasties parlamentā, Rudzītis sacīja: «Ir drausmīgi smagi sportam sagādāt naudu, lai varētu trenēties. Es viņu varu saprast personīgi, bet es nesaprotu valsts sistēmas trūkumu sportā - ne jauniešu sportā, ne pieaugušo sportā.»

«Sportu nevar tik viegli notirgot, un dažas lietas ir, ko nekad nevarēs notirgot. Taču sports ir ļoti svarīgs audzināšanai, tas ir kara ekvivalents. Proti, ceru, ka kara mums nebūs, bet karš ir kaut kas, kas visu noārda. Karš savā ziņā ir visa tēvs. Tad, kad sakrājas kaut kas par daudz, atnāk kāds un visu noārda, un cilvēkam ir iespēja atkal celt no jauna. (..) Sportā gan līdzjutēji, gan paši sportisti to var izdzīvot psiholoģiski,» paskaidroja psihoterapeits.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv