Publiskots jaunā dramaturga Dāvida Keiša nāves iemesls un traģiski notikumi Parīzē

Apollo

8. martā, 25 gadu vecumā, no dzīves atvadījās jaunais dramaturgs Dāvids Keišs. Žurnāls «Privātā Dzīve» vēsta, ka jaunais dramaturgs, tējas tirgotāja SIA «Apsara» valdes locekļa Ikara Keiša dēls, ir izdarījis pašnāvību.

Publiskots jaunā dramaturga Dāvida Keiša nāves iemesls un traģiski notikumi Parīzē

Foto: no sociālajiem tīkliem

Atsaucoties uz Ikara Keiša sniegto interviju žurnālam «OK» pirms trim gadiem, pašnāvības cēlonis meklējams notikumos Parīzē 2014. gadā, kad Dāvids izkritis no kādas Parīzes ēkas 5. stāva.

Pēc astoņām dienām komā, brīnumainā kārtā viņš izdzīvoja, taču kritiena sekas atstāja nopietnas pēdas Dāvida psihē. Viņš cietis no bipolārajiem traucējumiem - nopietniem depresijas periodiem, un, iespējams, tieši tas bijis iemesls, lai apzināti šķirtos no dzīves.

Atgādinām, ka 2012. gadā Keišs uzvarēja jauno dramaturgu lugu lasījumu cikla «10 minūtes slavas» finālā. Dāvids studējis Kultūras akadēmijā, bet vēlāk darbojies teātrī «Dirty Deal Teatro».

Atvadas no Dāvida notiks 18. martā plkst. 12.00 Rīgas Krematorijā.

Dāvida ģimene aicina nepirkt ziedus atvadu ceremonijai, bet ziedot RĪGAS PSIHIATRIJAS UN NARKOLOĢIJAS CENTRA ATTĪSTĪBAS FONDAM. Tas palīdzēs izveidot mūsdienīgas un cilvēkcienīgas ārstēšanās iespējas pacientiem ar garīgiem traucējumiem.

Ziedojums pārskaitāms uz:

  • Nodibinājums «Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Attīstības fonds»
  • Adrese: Tvaika iela 2, Rīga, LV-1005
  • Reģistrācijas nr. 40008222722
  • Konta nr. LV23UNLA0050021973750

Ziņo redaktoram par kļūdu!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv