Pujacs: varu spēlēt vēl labāk

Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs pēc debijas mača Rīgas «Dinamo» sastāvā izteicās, ka spēles otrajā daļā jau bija pieradis pie jaunās komandas shēmām, tomēr var spēlēt vēl labāk.

Georgijs Pujacs

«Sen nebiju spēlējis, tāpēc mačs sākās smagi. Pirmā trešdaļa bija nepieciešama, lai iejustos jaunajā komandā, bet tad sapratu tās spēles sistēmu. Tomēr varu spēlēt vēl labāk,» uzskata Pujacs, kas sezonu sāka Toljati «Lada» sastāvā.

Jau ziņots, ka pirmdienas mačā «Dinamo» savā laukumā ar 2:1 pieveica vienu no turnīra līdervienībām Jaroslavļas «Lokomotiv», bet Pujacs pirksta lūzuma dēļ laukumā devās pirmoreiz kopš 3. janvāra.

«Vēl ir nedaudz nepatīkami turēt rokās nūju, tomēr jūtos pietiekami labi,» par lauzto pirkstu izteicās Pujacs, piebilstot, ka pēc sezonas būs nepieciešams veikt operāciju iepriekš traumētajai potītei.

Runājot par uzvaru pār spēcīgo pretinieku, Pujacs uzsvēra, ka komandai bija ļoti liela vēlēšanās uzvarēt, jo gribas iekļūt izslēgšanas mačos. «Arī vārtsargi labi nospēlēja. Pēc tam kad Martins Pruseks guva traumu, biju pārliecināts, ka Sergejs [Naumovs] mūs nepievils un nostāvēs labi.»

Pujacs šajā sezonā KHL sava iepriekšējā kluba «Lada» sastāvā 38 spēlēs guva deviņus vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles. Rezultativitātes punktu Latvijas izlases aizsargs nopelnīja arī savā pirmajā spēlē «Dinamo» sastāvā, jo asistēja Miķelim Rēdliham, kas otrās trešdaļas beigās ar tālu metienu guva uzvaras vārtus.