«Pulsa efekts» prezentē «Vargāna pulsu»

Apollo
0 komentāru

Apvienība «Pulsa efekts» ar prieku prezentē savu jaunāko kompozīciju «Vargāna pulss». Kompozīcija ir kā rezultāts mēģinājumam veidot interesantu sintēzi starp elektronisko mūziku un grupas pārstāvēto pasaules mūzikas žanru. Apvienības muzikālo ideju miksmāsters ir Dj Krii.

«Pulsa efekts» prezentē «Vargāna pulsu»

Publicitātes foto

Grupa «Pulsa efekts» jau vairāk nekā divus gadus (tieši šādā sastāvā) darbojas perkusiju jomā, spēlējot dažādu tautu — afrikāņu, arābu, indiešu u. c. — ritmus un to sintēzes.
Atrodoties nemitīgos meklējumos, apvienība sadarbojusies ar dažādiem dīdžejiem, folkloras kopām, koriem, blūza dziedātājiem utt. «Pulsa efekts» līdz šim ar pasaules mūzikas programmu publiski parādījies lieliskajā festivālā «Positivus AB 2008», festivālā «Laba daba», «Fono fests», elektroniskās mūzikas festivālā «Moonlight Party» un citur.

«Pulsa efekta» otrs darbības virziens ir free-style percussion performances. Grupa ir šā virziena aizsācēja Latvijā, pasaulē to pārstāv labi zināmās «Stomp», «Blue Man Group» u. c. Free-style percussion darbības virziens apvienības izpratnē ietver ne tikai dažādu lietu apspēli, bet arī ķermeņa ritmiku (body-percussion), ugunsšovu, stepa elementus u. tml. Grupas veikums šajā lauciņā tika prezentēts Dailes teātrī 2007. gada vasarā ar dejas un ritma izrādi «Spēks» (horeogrāfe Anna Ķirse). 

Pašlaik apvienība turpina strādāt pie ierakstiem, kā arī attīsta idejas savā tik iecienītajā performanču jomā.

http://www.pulse-effect.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv