Purne neatbalsta Veselības un Labklājības ministrijas apvienošanu

Apollo
0 komentāru

Labklājības ministre Iveta Purne uzskata, ka Labklājības un Veselības ministrijas apvienošana vienā ministrijā nav iespējama, jo abām ir risināmi pārāk smagi jautājumi.

Iveta Purne

Iveta Purne

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Radio Purne piektdienas rītā uzsvēra, ka no šo abu ministriju apvienošanas nekāda efekta nevar būt. Viņa atgādināja, ka abas ministrijas savulaik ir atradušās «zem viena jumta», taču profesionāli atceras, cik smags laiks tas ir bijis.

«Eiropā pamatā nekur šīs lietas nav kopā,» viņa pamatoja.

Turklāt, ja šīs abas ministrijas apvienotu, Purne nepiekristu vadīt jauno ministriju.

Savukārt, runājot par Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas pievienošanu Labklājības ministrijai, Purne nebija tik skeptiski noskaņota — pēc viņas domām, šīs ministrijas funkcijas Labklājības ministrija varētu pārņemt.

Jau vēstīts, ka Ministru prezidenta Ivara Godmaņa piedāvājumā par valdības reorganizāciju ietilpst arī vairāku ministriju apvienošana, izveidojot četras ministrijas: apvienot plānots Ekonomikas un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju, Labklājības ministriju, Bērnu un ģimenes lietu ministriju un Veselības ministriju, izveidojot Ģimenes, sociālo lietu un veselības ministriju. Varētu apvienot arī Izglītības un zinātnes ministriju ar Kultūras ministriju, izveidojot Izglītības un kultūras ministriju.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv