Putniņai 16 punkti, «USO Mondeville» uzvara

Francijas čempionāta spēlē 16 punktus guva latviete Aija Putniņa, palīdzot «USO Mondeville» komandai savā laukumā ar 73:62 pārspēt «Armentieres».

Aija Putniņa

Putniņa spēlēja 31 minūti un sešas sekundes, realizējot trīs no sešiem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem un visus četrus soda metienus. Tāpat latviete izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas un nopelnīja četras personiskās piezīmes, maču noslēdzot ar +16 efektivitātes koeficienta punktiem.

Zaudējumu piedzīvoja Elīnas Babkinas pārstāvētā Challes les Eaux» komanda, kas ar 67:72 izbraukumā piekāpās Kalē «Cote d'Opale».

Latviete spēlēja piecas minūtes un divas sekundes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot divus no trim divpunktu metieniem un vienīgo soda metienu, bet grozam garām raidīja vienu tālmetienu. Vēl Babkina izprovocēja divus noteikumu pārkāpumus, bet spēli noslēdza ar trim efektivitātes koeficienta punktiem.

Čempionāta kopvērtējumā «Mondeville» ar 14 uzvarām 21 mačā izvirzījās trešajā vietā, bet «Challes les Eaux» komanda ar deviņām uzvarām 20 spēlēs ieņem stabilu astoto vietu.