Putniņai double-double zaudējumā pret Niedolu

2 komentāri

Ar double-double Spānijas čempionāta spēlē sestdien izcēlās latviešu basketboliste Aija Putniņa, bet viņas pārstāvētā «UNB Obenasa» komanda ar 58:64 (17:14, 13:17, 20:13, 8:20) savā laukumā zaudēja citas latvietes Sabīnes Niedolas pārstāvētajam klubam «Cadi ICG Software».

Aija Putniņa

Atgriežoties laukumā pēc divu spēļu izlaišanas, Putniņa nospēlēja 39 minūtes un 57 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks mačā. Viņa guva 12 punktus, realizējot divus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no sešiem tālmetieniem un piecus no sešiem soda metieniem. Vēl latvietes kontā bija 11 atlēkušās bumbas, kas bija labākais rādītājs komandā, viena rezultatīva piespēle, piecas kļūdas, trīs piezīmes un 13 efektivitātes koeficienta punkti.

Tikmēr Niedola laukumā pavadīja tikai četras minūtes un 18 sekundes, metienus pa grozu neveicot, iekrājot divas rezultatīvas piespēles un trīs efektivitātes koeficienta punktus.

Kopvērtējumā «Cadi ICG Software» ar desmit uzvarām 18 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet pozīciju zemāk ar astoņiem panākumiem ir «UNB Obenasa» komanda.