«Radio SWH+» ziņu dienesta vadītāja ieguvusi «Dzintara spalvu»

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien Rīgā notika žurnālistikas konkursa «Dzintara Spalva» apbalvošanas ceremonija un nominācijā «Labākā radio programma» balvu saņēma «Radio SWH+» ziņu dienesta vadītāja Marina Kovaļova, portālu «Apollo» informēja «Radio SWH».

«Radio SWH+» ziņu dienesta vadītāja ieguvusi «Dzintara spalvu»

Foto: Publicitātes foto

Konkursā tika iesniegts ziņu apskats «Latvija – Krievija: attiecību pārlādēšana. Informācija no pirmavotiem.»

Šajā apskatā galvenie akcenti bija likti uz svarīgākajiem divpusējo attiecību aspektiem: biznesa kontakti, vīzu jautājums, sociālais līgums. Atbildes uz jautājumiem un faktus sniedza Krievijas valsts pirmās amatpersonas – prezidents Dmitrijs Medvedevs, Maskavas pašvaldības ministrs Vladimirs Mališkovs, Krievijas vēstnieks Latvijā Aleskandrs Vešņakovs, Latvijas vēstnieks Krievijā Edgars Skuja un citi.

«Es apzināti piedāvāju «Fakti, nevis viedokļi» formātu, un liku akcentu uz pirmajām personām, kas visticamāk arī ir uzvaras pamatā» - tā savos iespaidos pēc balvas saņemšanas dalījās Kovaļova. «Intervijas ar Medvedjevu, Skuju, kā arī ar citiem programmas dalībniekiem ierakstīju Eiropas un Āzijas mediju foruma laikā Maskavā. Pagājušā gada laikā attiecības starp Latviju un Krieviju patiešām ir aktivizējušās, vismaz galvaspilsētu līmenī, un izskatās, ka krīzes apstākļu ietekmē veselais saprāts un aprēķins sāk dominēt pār ideoloģiju.»

Starptautiskais konkurss Latvijas žurnālistikā «Dzintara spalva» atzīts par Latvijas – Krievijas  labu kaimiņattiecību un augstas profesionālas žurnālistikas veicinošu pasākumu. Konkursa žūrija – Juris Paiders, Gunta Līdaka, Ksenija Zagorovskaja, Tatjana Fasta, Natālija Ābola un citi Latvijas vadošie mediju pārstāvji.
 
Daļu no iegūtās naudas prēmijas Kovaļova pārskaitīs Bolderājas pareizticīgās baznīcas celšanas fondā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv