Radiobalss Liene Bērziņa kļūs par seriāla «Superbēbis» varoni Attēlu galerija

Apollo
144 komentāri

TV raidījuma «Māmiņu klubs» «Superbēbis» ir skatītākais un gaidītākais projekts raidījuma ietvaros. Minieriālā «Superbēbis» skatītāji var seko līdzi kādai ģimenei no bērniņa gaidīšanas brīža un dzemdībām līdz pat gada vecumam. Šo seriālu nolemt turpināt un šoreiz tajā iesaistījusies TV un radio personība Liene Bērziņa (agrāk Zostiņa) ar vīru Kasparu Bērziņu.

Radiobalss Liene Bērziņa bērniņu laidīs pasaulē tiešraidē 2 attēli Atvērt

Foto: maminuklubs.lv

«maminuklubs.lv» vēsta, ka piedzīvoti jau četri superbēbīšu stāsti un pirmā miniseriāla «Superbēbis» sērija ar Lienes un Kaspara Bērziņu piedalīšanos «Māmiņu klubā» būs skatāma jau 12. maijā.

«Vienai pašai ir grūti tikt galā, īpaši ar tām emocijām, kas šajā brīdī ir – kāpj un krīt, un asaras šķīst. «Māmiņu kluba» speciālisti man palīdz gan fiziski, gan emocionāli sagatavoties bērniņa piedzimšanai,» žurnālm «Vakara ziņas» atklājusi Bērziņa. «Es esmu sekojusi līdzi arī iepriekšējiem «Superbēbjiem» – tas ir jauks un nozīmīgs kopīgs piedzīvojums, ko varam pārdzīvot, sekojot līdzi varoņu ģimenēm. Tagad mūsu – Bērziņu – kārta dalīties savā pieredzē, jo es zinu, ka tas palīdzēs ne tikai man, bet arī kādam citam.»

Vairāk vari uzzināt: «maminuklubs.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv