Raidījums aicina atkal uzmanīties no «gaišreģes» Esmeraldas

Apollo
0 komentāru

Burve Esmeralda, kas solot laimi pārticību un dziedināšanu no visdažādākajām kaitēm, savas reklāmas pirms kāda laika bija izvietojusi daudzos populāros Latvijas medijos un pirms kāda laika paziņoja par savas karjeras beigām, nu atkal ir atgriezusies, viegli ietekmējamos cilvēkus brīdina raidījums «Bez tabu».

Raidījums aicina atkal uzmanīties no «gaišreģes» Esmeraldas

Foto: Scanpix/Reuters

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) savulaik jau uzlika naudas sodus medijiem, kas bija izplatījuši maldinošo reklāmu par «gaišreģes» darbībām. Pašu «gaišreģi» gan PTAC neesot izdevies sasniegt, jo šī persona atrodoties Francijā.

Šoreiz Esmeralda sola laimi, izmantojot renesanses laika spilgto personību -  alķīmiķi, izgudrotāju, matemātiķi, noslēpumiem apvīto ģēniju Leonardo da Vinči. Garas vēstules, kuras parakstījusi tā pati Esmeralda, kas jau piekrāpusi milzīgu skaitu cilvēku Latvijā, tagad labumus sola, piesaucot Da Vinči vārdu.

Dziedniecības centra «Akvilona» vadītājs, dziednieks Oskars Peipiņš raidījumam atzīst, ka tas, «ir negodīgs mārketinga triks ar draudu elemnetiem, kas ir manipulēšana ar cilvēkiem, iebiedējot un izspiežot.» Peipiņš cilvēkiem liek atcerēties, ka šajā dzīvē nekas par velti no gaisa nekrīt un uzmanīties no šīs un līdzīgiem krāpniekiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv