Raikonens: Cerams, ka arī sezonas beigās būs iemesls svinībām

Apollo
2 komentāri

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta jaunās sezonas pirmā posma uzvarētājs somu braucējs Kimi Raikonens («Lotus») savu pagājušās nedēļas triumfu nav atzīmējis, jo cer uz iemeslu sezonas beigās sarīkot daudz lielākas svinības.

Kimi Raikonens

Foto: AFP/Scanpix

Pagājušās nedēļas beigās Raikonens svinēja panākumu Austrālijas «Grand Prix» izcīņā, apsteidzot savus konkurentus uz spīdošas boksu apmeklēšanas stratēģijas rēķina, bet šīs nedēļas beigās sportistiem jāaizvada sezonas otrais posms Malaizijā.

Pēc uzvaras Austrālijā soms nav uzkavējies savas komandas svinībās, jo uzreiz devies uz nākamā posma norises vietu Kualalumpurā. «Man vakarā bija lidmašīnas reiss, tāpēc noorganizējām vien ātru tikšanos. Noteikti, ka komanda uzvaru nosvinēja.»

«Tās bija tikai vienas sacīkstes,» atgādina Raikonens. «Cerams, ka sezonas beigās mums būs iemesls labām svinībām

Somu pilots uzskata, ka uzvara Austrālijā nekādi nav ietekmējusi viņa gatavošanos Malaizijas «Grand Prix», noliedzot, ka viņš kļuvis par sacīkšu favorītu.

«Uz manas muguras nav uzzīmēts mērķis. Visu kā komanda darām tieši tāpat kā pagājušajā nedēļā,» izteicies Raikonens. «Tas, vai cilvēki mūs uzskata par līderiem, nekādi neietekmē mūsu pašu darbu. Darīsim visu, kas būs mūsu spēkos, un ceram uz punktu izcīnīšanu.»

Šosezon 19 posmu garumā sacentīsies 11 komandas (par vienu mazāk nekā pagājušajā sezonā) un 22 braucēji, no kuriem pieci ir sacīkšu debitanti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv