Raikonens uzvar Monako GP

Somu pilots Kimi Raikonens, kas pārstāv «McLaren» komandu, svētdien kļuva par F-1 pasaules čempionāta sestā posma — Monako «Grand Prix» — uzvarētāju.

Abas pārējās vietas uz goda pjedestāla ieņēma «Williams» piloti — otrais finišēja vācietis Niks Heidfelds, bet trešais bija austrālietis Marks Vēbers.

Raikonens, kas Monako «Grand Prix» sāka no pirmās starta pozīcijas, ir uzvarējis pēdējos divos F-1 posmos. Pirms divām nedēļām viņš triumfēja arī Barselonā. Pasaules čempionāta posmos viņš uzvarējis četras reizes savā F-1 braucēja karjerā.

Ceturto vietu Monako ieņēma «Renault» braucošais spānis Fernando Alonso, kas saglabā pirmo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Piektajā vietā finišēja «McLaren» braucošais kolumbietis Huans Pavlo Montoja, kas pēc avārijas izraisīšanas treniņos posmu sāka no pēdējās starta rindas. Sesto vietu ieņēma «Toyota» vācu pilots Ralfs Šūmahers, bet septītajā un astotajā pozīcijā finišēja divi «Ferrari» braucēji — attiecīgi vācietis Mihaels Šūmahers un brazīlietis Rubenss Barikello.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pirmajā vietā esošajam Alonso ir 49 punkti. Uz otro vietu ar 27 punktiem pakāpies Raikonens.