Raimondam Paulam jauns muzikāls projekts

Apollo
0 komentāru

Komponists Raimonds Pauls sadarbībā ar Trasta komercbanku gatavojas realizēt līdz šim nebijušu projektu, kas neierastā, jaunā gaismā atspoguļos latviešu tautas mūzikas mantojumu.

Raimondam Paulam jauns muzikāls projekts

Publicitātes foto

Maestro gatavo jaunu mūzikas albumu, kurā latviešu tautasdziesmas skanēs mūsdienīgās, netradicionālās simfodžeza apdarēs. Aranžējumi tiks papildināti ar Latīņamerikas ritmisko pulsu, kas kopā ar latviešu tautasdziesmām raksturīgo melodiskumu veidos piesātinātu, bagātu skanējumu un dos iespēju albumu popularizēt arī starptautiski.

Analoģiska tautas mūzikas interpretācija līdz šim vēl nav izdota. Viens no projekta mērķiem ir parādīt šodienas klausītājam mūsu tautas gadsimtiem krāto muzikālo mantojumu absolūti jaunā instrumentālā aranžējumā.

Albumu Latvijas Radio 1. studijā ieskaņos pats maestro Raimonds Pauls, sadarbībā ar Māri Briežkalnu, brazīliešu perkusionistu Tiago Loei, basistu Andreju Orlovu un citiem. Diska producēšanu un dizaina veidošanu uzņēmusies kompānija «Megapressgroup».

Raimonds Pauls stāsta: «Albumā tiks iekļautas 14 tautasdziesmas no dažādiem Latvijas reģioniem. Aranžētas netradicionālā simfodžeza manierē, tās būs atpazīstamas klausītājiem, taču skanējums vienlaikus būs moderns un patīkami pārsteigs klausītājus.»

Jaunā albuma prezentācija tiek plānota 2009.gada septembrī, kad Trasta komercbanka atzīmēs savu divdesmitgadi. Plašāka auditorija ar albumu varēs iepazīties šā gada nogalē, bet albuma prezentācijas koncerts notiks 7. decembrī Latvijas Nacionālajā operā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv