Raimonds Pauls un Liene Šomase: «Mēs jau sen to bijām pelnījuši!»

Apollo
0 komentāru

Šonedēļ radiostacijās sākusi skanēt jauna Raimonda Paula dziesma no topošā albuma «Mēs jau sen to bijām pelnījuši». Albuma tituldziesmu iedziedājusi «Koru Karu 2» Valmieras dzeltenā kora vadītāja Liene Šomase. Lai gan šī dziesmu apkopojuma izdošana plānota tikai nākamā gada janvārī, Maestro jau tagad nolēmis klausītājus pamazām iepazīstināt ar jaunajām dziesmām. Albumu producē Māris Priede un Artūrs Palkevičs, un tajā jaunas Paula dziesmas izpildīs  Kristīna Zaharova, Aisha, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Ieva Kerēvica, Jānis Stībelis, Normunds Jakušonoks un Daiga Petkeviča, Roberts Pētersons un citi. Visu jaunā projekta dziesmu tekstu autors ir Guntars Račs.

Raimonds Pauls un Liene Šomase: «Mēs jau sen to bijām pelnījuši!»

Publicitātes foto

Lienei Šomasei Pauls uzticējis izpildīta topošā albuma tituldziesmu.

Liene: «Mūsu pēdējā sadarbība ar Maestro bija duetu albums «Pasaule ir skaista» , kas tika ierakstīta ar dziedātāju Jānu Moiseju un saņēma gan «zelta disku», gan «Mūzikas ierakstu gada balvu». Tagad  Jānis jau  izdevis savu pirmo solo albumu «Šķiršanās blūzs». Man šķiet šī jaunā dziesma ir kādu laiku meklējusi savu izpildītāju līdz beidzot nonākusi pie manis, un man ir liels gods to izpildīt un paldies Maestro par uzticēšanos. Man šķiet ,ka šī dziesma ir tiešs trāpījums tam, kas notiek mums visapkārt. Nekas jauks jau nenotiek, tāpēc mani īpaši iepriecina tas, ka šīs dziesmas ritmiskā līnija nav vis bēdīga, bet ir pat jautra un priecīga. Pasmieties par sevi arī ir jāmāk. Tas ir veselīgi asinsritei.»

Jau iepriekš informējām, ka Lienes izpildītās dziesmas «Klauns» DJ Uga un Roberta Lejasmeijera veidotais remikss ir ieguvis starptautisku ievērību un dziesma pārstāv Latviju starptautiskajā Eurodaceweb konkursā, kurā piedalās dažādi izpildītāji no Eiropas valstīm ar savām deju mūzikas dziesmām, pārsvarā dzimtajās valodās. Un Liene jau plūc pirmos panākumus jo «Klauns» šobrīd  balsošanas topā, kurā katrs bez maksas var nobalsot tikai vienu reizi, ir jau trešajā pozīcijā 39 valstu konkurencē!

Ja arī tu vēlies atbalstīt Lieni tad to var izdarīt šeit: www.eurodanceweb.net/poll.htm.

Jauno dziesmu iespējams lejupielādēt portālā «Doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv