Ralfs Eilands: Ceru tik, ka Ušakovs mīlē savu sievu tā, kā remontē Brīvības ielu Video

Apollo
101 komentārs

Pašmāju mūziķis Ralfs Eilands komiķa Jāņa Skuteļa vadītajā humoristiskajā raidījumā «Pusnakts šovs septiņos» pieņēma viņa izaicinājumu nodziedāt skatītāju sarakstītu dziesmu «Gaidi mani septiņos», kura raidījuma laikā pārvērtās par «Gaidi mani septiņos. Ar cieņu, Ušakovs».

Ralfs Eilands: Ceru tik, ka Ušakovs mīlē savu sievu tā, kā remontē Brīvības ielu

Foto: Ieva Čīka/LETA

Tajā viņš apdziedāja ceļus un to remontus Rīgā, kā arī pāris reizes pieminēja Rīgas mēru Nilu Ušakovu. Repotā pantiņa laikā izskanēja arī frāze «ceru tik, ka Ušakovs mīlē savu sievu tā, kā remontē Brīvības ielu», uz kuru publika reaģēja, aktīvi gavilējot.

Kā jau zināms, rīdziniekus un pilsētas viesus šogad nokaitinājuši būvdarbi vairākās galvaspilsētas ielās, no kuriem vairāki netika pabeigti noteiktajā termiņā.

Kā zināms, Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins 11. septembrī intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta Panorāma» stāstīja, ka šovasar ielu remonti Rīgā iekavējušies komunikāciju izbūves un būvnieku vainas dēļ.

Viņš skaidroja, ka ir bijuši gadījumi, kad komunikāciju izbūve bijusi jāveic pavasarī, bet sākusies tikai vasarā. Piemēram, Elizabetes ielas remonts iekavējies, jo uzņēmums «Latvijas gāze» pēdējā brīdī «atcerējies», ka nepieciešama gāzes vadu pārbūve.

Jakrins piebilda, ka pašvaldībai nav iespējams sodīt šādus uzņēmumus. Vienīgais sods esot neļaut mainīt komunikācijas. Taču rīdziniekiem drošs gāzes pievads ir ne mazāk svarīgs kā laba iela.

Kopumā Rīgā remontdarbi esot labāk organizēti nekā iepriekšējos gados, ir pārliecināts departamenta vadītājs. Iepriekš Jakrins pauda viedokli, ka Rīga ļoti labi tiek galā ar ielu remontdarbiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv