Rallija supersprinta dalībnieki sacenšas Ķemeru ielās Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Sestdien Jūrmalā visa diena pagāja standartauto sacensību gaisotnē – te norisinājās gan Latvijas čempionāta un «Freko» kausa izcīņas posms rallija supersprintā, gan pirmās minirallija sacensības.

Diena sākās ar supersprinta sacīksti un organizatoru izvēle par labu Ķemeriem pierādīja, ka arī asfalta trase var būt gana interesanta, pie tam,  pēc iepriekšējā naktī  pamatīgi nolijušā lietus, Ķemeru parka celiņi un ielas bija slideni, līdz ar to neplānotas  izslīdēšanas no trases slapjajā zālē pieredzēja ne viena vien ekipāža.

Pēc  trīs ātrumposmiem tika noskaidroti  sacensības uzvarētāji.  «VAZ Historic» klasē «Freko» rallija supersprintā «Jūrmala 2013» pirmais Edgars Grīnītis, aiz viņa Egils Olekts un Raivis Grīnfelds.

Modris Žentiņš bija labākais «FWD 1600» klasē, otro vietu ieguva Andris Aleksejevs, trešo Ģirts Ozoliņš.  «FWD 1600+» pirmais Raivo Ozoliņš, otrais Modris Žentiņš un trešais klasē Sandis Laukšteins.

«RWD» ieskaitē uzvarētāja gods Andrim Voveram, aiz viņa pjedestāla otrā un trešā vieta brāļiem Aigaram un Gundaram  Tīdmaņiem.

«2WD Open» ieskaitē ātrākais Ainārs Skaidiņš, otrais Indars Dombrovskis, trešais Kristaps Grunte.

«4WD» grupā uzvarēja Artis Upītis, viņam seko Māris Druva un Kaspars Kurtišs.  Starp «4 WD Open» braucējiem Jūrmalā pirmais Andris Puriņš, otrais Gints Bērze, trešā vieta Mārtiņam Mietiņam.

No «4WD+» ieskaitē startējušajiem pirmā vieta Ralfam Sirmacim, otrā -  Vigo Rubenim, trešais Jānis Lagzdiņš.

Rallija supersprinta atbalstītāju simpātiju balvu saņēma pats jaunākais sacensības «Jūrmala 2013» dalībnieks Adrians Pūga, kurš startēja ar «Opel Astra». Šim autosportistam ir tikai 12 gadu!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv