Rallija supersprinta sacensības pārceltas uz Biķerniekiem

Apollo
0 komentāru

Šīs nedēļas beigās, 9.martā, norisināsies Latvijas čempionāta un «FREKO» kausa izcīņas rallija supersprintā 3.posms. Sākotnēji plānotā sacensību norises vieta bija Ludza ezers Stāmerienas pagastā.

Rallija supersprinta sacensības pārceltas uz Biķerniekiem

Foto: Dace Janova/4rati

Diemžēl nepietiekamās dalībnieku aktivitātes dēļ organizatori ir spiesti plānus mainīt, un LAF Standarta automobiļu komisija pieņēmusi lēmumu 9.marta rallija supersprinta posmu pārcelt uz Biķernieku trasi. Līdz ar to nolikumā tiek svītrotas «2WD Sport» un «4WD Sport» ieskaites grupas.

Biķernieku trasi tās īpašnieki ir apņēmušies speciāli sagatavot supersprinta sacensībai, lai nodrošinātu dalībniekiem ziemas sacīkstei atbilstošu trases segumu.

Pēc šīs nedēļas nogales arī rallija supersprinta sacensību kalendārā iestāsies pauze līdz maijam. Supersprinta ceturtā posma paredzētais datums bija 25.maijs, bet, ņemot vērā to, ka šajā laikā Bauskā norisināsies Eiropas čempionāta autokrosā sacensības, minētais datums bija jāmaina. Tādēļ nākamā sacīkste notiks 11.maijā Jūrmalā un būs labs pārsteigums dalībniekiem, kuriem būs jāsacenšas pavisam jaunā trasē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv