Rallija supersprints atvadās no ziemas ar Biķernieku kupenām Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vakar Biķernieku trasē norisinājās Latvijas čempionāta un «Freko» kausa izcīņas rallija supersprintā trešais posms. Šī sacensība noslēdza rallija supersprinta ziemas sadaļu un jāatgādina, ka 2013. bija pirmais gads, kad supersprinta disciplīnā startējošie sportisti varēja mēroties spēkiem arī ziemā.

«Patīkami, ka trases saimnieki bija turējuši savu solījumu un patiešām sagatavojuši kārtīgu ziemas trasi, » komentē «Latvijas Automobiļu Federācijas» (LAF) Standarta automobiļu komisijas vadītājs Juris Mūrnieks.

Vēl piektdien Biķernieku kartinga trasē, kas bija iekļauta supersprinta distancē, sniega tikpat kā nebija.  Tomēr risinājums rasts, tajā savedot un izlīdzinot sniegu no pārējās sporta kompleksa teritorijas.

Sniegs un ledus, kas mijās ar saulē atkusuša asfalta joslām, sagādāja braucējiem ne vienu vien pārsteigumu, kas dažiem beidzās ar kārtīgu padzīvošanos kupenās.

VAZ Historic Open klasē pirmais Biķernieku posmā bija Kalvis Tēts, otrais Roberts Loķis, trešais Edgars Grīnītis.

RWD klasē ātrākais Andris Vovers, aiz viņa patreizējais supersprinta šī gada seriāla RWD līderis Aigars Tīdmanis, trešā vieta Jānim Apsītim.

FWD 1600+ klasē Biķerniekos  pirmais Aivo Gailītis, trešā vieta šoreiz Sandim Laukšteinam, bet Modris Žentiņš mājās veda divus kausus – izcīnītas otrās vietas gan  FWD 1600+, gan FWD 1600  klasēs.

FWD 1600 klasē ātrākais bija Andris Aleksejevs un trešajā vietā ierindojās Ģirts Ozoliņš.

4WD+  pirmais Vigo Rubenis, kurš sev uzvaru bija nodrošinājis jau pēc diviem braucieniem un to viņam nespēja atņemt ne trešajā braucienā piemeklējušās tehniskās problēmas, ne saņemtais sods. Otrajā vietā  Valts  Zvaigzne ar Audi 90, trešais Sandis Šāblis.

4WD OPEN  klasē uzvaru svinēja Mārtiņš Mietiņš, otrais - Raivo Luhse, trešā vieta Mārim Eglem.

Māris Druva uzvarēja  4WD klasē, aiz sevis atstājot  Arti Upīti un Mārci Ivanovski.

2WD OPEN   klasē, atšķirībā no iepriekšējā, Smiltenes posma, konkurence šoreiz bija lielāka. Pirmais te  Agris Kalvišs, otrais Kristaps Grunte, trešais Edgars Balodis.

Nākamā Latvijas čempionāta un «Freko» kausa izcīņas rallija supersprinta sacensība notiks 11.maijā Jūrmalā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv