Rallijsprintā Kalnamuiža trešo gadu pēc kārtas uzvar J.Feldmanis/A.Jesse

Apollo
0 komentāru

Ar sacensībām «Kalnamuiža», Latvijas čempionāta trešo posmu, tika atklāta rallijsprinta vasaras sezona.  Uz starta stājās ne tikai rallijsprinta braucēji, bet arī vairākas ekipāžas, kas bija nolēmušas šo sacīksti izmantot kā labu treniņu Talsu rallijam.  Rallijsprinta trase bija izveidota klasiskajā Vecpils ātrumposmā, kas parasti ir neatņemama «Kurzemes» ralliju sastāvdaļa - ar uzlaboto Stroķacs tramplīnu, Šumska līkumu un slaveno ķirsīti.

Rallijsprintā  Kalnamuiža trešo gadu pēc kārtas uzvar J.Feldmanis/A.Jesse

Foto: «Apollo»

Jau trešo gadu pēc kārtas «Kalnamuižā» triumfēja Jāņa Feldmaņa/Anrija Jesses ekipāža. Pārliecinoši esot ātrākie visos sešos ātrumposmos, finišā Feldmanis/Jesse savu tuvāko sekotāju, Vasiliju Grjazinu, apsteidza par43,19 sekundēm, trešā absolūtajā vērtējumā M.Ernstona/R.Rāviņa ekipāža.

«Iespējams, sportistiem interesantāk būtu braukt trīs ātrumposmus pa divām reizēm, uz beigām jau mazliet apnika,» smejas Feldmanis. «Ja nopietnāk – tiešām izdevies pasākums. Ideāls formāts, vienā dienā tika gan pierakstīta trase, gan nobraukta sacensība. Esmu apmierināts, ka varējām piestrādāt gan pie auto regulējumiem, gan pēc pāris mēnešu nebraukšanas atsvaidzināt pilotēšanas iemaņas.»

«Kalnamuižas» uzvarētāji un viņu R4 klases «Mitsubishi EVO X» ir gatavi startam Čempionu rallijam Talsos jau pēc nepilnas nedēļas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.09.2017
Ienākt apollo.lv