«Rammstein» Tallinas koncertu izpārdod trīs dienās

Apollo
0 komentāru

Koncertaģentūra «FBI» informē: kopš publiskās biļešu pārdošanas sākšanas bija nepieciešamas tikai trīs dienas, lai izpārdotu visas biļetes uz grupas «Rammstein» koncertu Tallinā.

«Rammstein» Tallinas koncertu izpārdod trīs dienās

Publicitātes foto

Milzīgā interese par «Rammstein» koncerta biļetēm liecina, ka grupa Baltijā ir tikpat pieprasīta kā citviet Rietumeiropā. Tāpat kā vairākums valstu, arī uz koncertu Igaunijā biļetes izpārdotas jau pirmajās dienās.

Pašlaik uz koncertu Tallinā nopērkamas vien dažas pēdējās biļetes — tās ir biļešu rezervācijas, par kurām nav saņemts maksājums, tāpēc tās laiku pa laikam tiek atgrieztas tirdzniecībā.

Jau nākampirmdien, 2. novembrī, tiks sākta biļešu pārdošana uz «Rammstein» šovu Latvijā, kas 4. martā norisināsies «Arēnā «Rīga»». Biļetes varēs iegādāties gan internetā: www.ticketpro.lv, gan «Biļešu paradīzes» kasēs.

Atgādinām, ka šodien interneta mājaslapā www.ticketpro.lv sākta Rīgas koncerta biļešu iepriekšpārdošana «FBI» koncertu kluba biedriem (vairāk: www.fbi.lv).

«Rammstein» Latvijā ieradīsies sava jaunā albuma «Liebe ist für alle da» popularizēšanas ietvaros. Grupa jau medijos paziņojusi, ka jaunā turneja nebūs izņēmums un šovos tiks izmantots liels daudzums pirotehnikas. Koncertaģentūras «FBI» direktore Inga Kadeka: «Pirotehnika ir «Rammstein» šova neatņemams elements, tāpēc tika veikti rūpīgi sagatavošanās darbi, lai noskaidrotu, vai norises vietā iespējams rīkot tik burtiskā nozīmē ugunīgu priekšnesumu. «Rammstein» pārstāvji mums izvirzījuši ļoti nopietnas prasības, un tas nozīmē, ka koncerta apmeklētājus sagaida iespaidīgs priekšnesums «Rammstein» labākajās tradīcijās.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv