Rāviņš par paniku ap «Swedbank»: ja vainīgi specdienesti, tie nostrādājuši lieliski

Apollo
0 komentāru

Mēs jau esam uzkāpuši uz grābekļiem daudzkārt, sabiedrība ir tikusi maldināta, un cilvēku ticība ir mazinājusies katastrofāli.

Rāviņš par paniku ap «Swedbank»: ja vainīgi specdienesti, tie nostrādājuši lieliski

Foto: Ieva Čīka/LETA

Tā par nesen notikušo ažiotāžu ap «Swedbank» intervijā «Neatkarīgajai» izteicies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (ZZS).

«Uzskatu, ka komunikācija ar sabiedrību ir bijusi absolūti neveiksmīga. Latvijā uzticības problēma ir ārkārtīgi nopietna un sarežģīta. Atbildīgo amatpersonu komunikācijai ar sabiedrību jābūt ļoti pārliecinošai un godīgai, lai sabiedrībai rastos drošības izjūta, proti, ja tas cilvēks ir teicis, tad mums ir kārtībā, tātad tiešām viss ir kārtībā,» uzskata Rāviņš.

Viņš atzīst, ka neviens nevar būt simtprocentīgi drošs pilnīgi par visu, bet ir jābūt kādam mehānismam, kas rada šo pārliecību.

«Ja Stokholmā tiešām bijusi kaut kāda bankas sistēmas problēma, tad kāpēc sabiedrība nebija par to informēta? Mūsdienās ir milzum daudz iespēju, kā apziņot cilvēkus. Ja patiesībai atbilst versija, ka pie vainas ir ārzemju specdienesti, tad jāatzīst, ka tie nostrādājuši vienkārši lieliski,» tā Rāviņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv