RBS aicina biznesa profesionāļus iepazīties ar programmu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā

Apollo
0 komentāru

Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skola (RTU RBS), kas dibināta uz veiksmīgas RTU, Bufalo Universitātes (ASV) un Otavas Universitātes (Kanāda) sadarbības pamata, aicina uzņēmējus un biznesa profesionāļus iepazīties ar MBA studiju programmu angļu valodā.

RBS aicina biznesa profesionāļus iepazīties ar programmu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā

Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 7. novembrī, plkst. 18 RTU RBS (Rīgā, Skolas ielā 11) notiks Atvērto durvju diena, kurā būs iespēja vairāk uzzināt par «Executive MBA» un «Professional MBA» studiju programmām, satikt mācībspēkus, studentus un absolventus, piemēram, tirdzniecības parka «Alfa» vadītāju Zigmundu Vīķi un SIA «eBIT» projektu vadītāju Elīnu Jakubaņecu. Absolvējot programmu, studenti iegūst pasaulē atzītu maģistra profesionālo grādu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā (MBA grādu). Pasākuma programma un reģistrēšanās: http://bit.ly/1cGjLSd.

«RTU RBS nodrošina pasaules līmeņa vadības apmācību esošajiem un nākamajiem uzņēmējiem – studiju procesā ieviesti Ziemeļamerikas Master of Business Administration (MBA) programmu principi, un mācību valoda ir angļu. Sadarbojoties ar Ziemeļamerikas partneraugstskolām, apzinot korporatīvo atbalstītāju vajadzības un integrējot tās studiju procesā, sagatavojam biznesa līderus rītdienas pasaulei, kuriem ir zināšanas par modernā biznesa procesiem un starptautiskā pieredze,» atzīst RBS direktors Jānis Grēviņš.

Studiju process notiek vietējo un ārzemju mācībspēku vadībā, tiek izmantota mūsdienīga interaktīvā video auditorija, kas studentiem sniedz pieeju pasaules līmeņa mācību resursiem un vadības pieredzei tiešsaistē. Studenti tiek nodrošināti ar elektroniskajiem resursiem par jaunākajiem biznesa un vadības pētījumiem, statistikas datiem un tendencēm pasaules un reģionālajos tirgos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv