«Re&Solution» atzīta par labāko

Apollo
0 komentāru

 «Re&Solution» jau otro gadu pēc kārtas atzīts par labāko nekustamā īpašuma konsultantu Baltijas reģionā. Balvu uzņēmumam piešķīris vadošais finanšu žurnāls pasaulē «Euromoney». Par tās piešķiršanu balsojuši daudzu valstu klienti, sadarbības partneri un speciālisti, pamatojoties uz līdzšinējo pieredzi darbā ar konkrēto uzņēmumu.

«Euromoney» ir vadošais finanšu žurnāls pasaulē, galvenais informācijas avots par pasaules kapitālu tirgu, to lasa augsta ranga finansisti vairāk nekā 100 valstīs. Žurnāls regulāri rīko dažādas aptaujas un piešķir balvas, kas tiek augstu vērtētas attiecīgās nozares speciālistu vidū. Sasniegumus nekustamā īpašuma nozarē vērtē vairāk nekā 50 valstīs. Balvas tiek piešķirtas, pamatojoties uz attīstītāju, nekustamo īpašumu konsultantu, komercbanku, investīciju banku, ieguldījumu pārvaldnieku, investoru un pakalpojumu saņēmēju balsojumu. 

«Re&Solution» ir vadošais reģionālais integrētu pakalpojumu sniedzējs nekustamo īpašumu, finanšu un investīciju pārvaldības jomās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ziemeļeiropā. Latvijā «Re&Solution» darbojas kopš 2003. gada,

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. oktobris

Vārda dienas

Elīna, Drosmis, DrosmaElīns, Elīne, Elina, Elika, Drošvaris, Drošvaldis, Drosmiņš, Drosme

Valūtu kursi

19.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv