«Realto» par 1,5 miljoniem eiro iegādājies Juglas biznesa centru

Apollo
7 komentāri

Nekustamo īpašumu uzņēmumu grupa «Realto» investējusi 1,5 miljonus eiro Juglas biznesa centra iegādē, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja uzņēmumā.

«Realto» par 1,5 miljoniem eiro iegādājies Juglas biznesa centru

Foto: Lita Krone/LETA

Juglas biznesa centra, Brīvības gatvē 401c, kopējā platība ir 32 000 kvadrātmetru un tajā atrodas plašas ražošanas, noliktavu un biroju telpas.

«Patlaban turpinām darbu pie ēkas un tai piegulošās infrastruktūras modernizācijas, kā arī jaunu nomnieku piesaistes,» informēja «Realto» Nekustamo īpašumu daļas vadītāja Agnese Rutka.

Tāpat šogad būtiski paplašināts Mūkusalas biznesa centrs, iegādājoties 5000 kvadrātmetru plašas telpas. Šī centra kopējā telpu platība ir 28 000 kvadrātmetru un aizņem vairāk nekā piecu hektāru lielu platību Daugavas kreisajā krastā, starp Mūkusalas un Jelgavas ielām.

Savukārt Braslas biznesa centra modernizācijā ieguldīti vairāk nekā 1,5 miljoni eiro, kas ļāvis atjaunot fasādi un veikt iekštelpu remontu. Brasas centrā esošajā objektā Atlasa ielā 8 uzstādītas saules baterijas, kas ir pirmais solis ceļā uz videi draudzīgas enerģijas izmantošanu lielākajā daļā «Realto» piederošo biznesa centru.

Tāpat patlaban sadarbībā ar papīrfabriku «Līgatne» gandrīz visos biznesa centros ieviesta centralizēta papīra atkritumu šķirošana, kas ļauj samazināt apsaimniekošanas izdevumus.

Nākamajā gadā uzņēmums plāno vairāku jaunu objektu iegādi un esošo attīstīšanu. Viens no 2014.gada lielākajiem izaicinājumiem būšot dzīvojamo māju Ieriķu ielā 67a būvniecība. Trīs ēkās ar kopējo platību 4000 kvadrātmetri un 40 dzīvokļiem paredzēts īstenot pilnībā automatizētu «gudrās mājas» konceptu - tā ir moderna un automatizēta ēkas pārvaldības sistēma, kura tiek vadīta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Tā pārdomāti pārvalda mājas mikroklimatu, drošības sistēmas, durvju un logu operācijas, sadzīves tehniku un multimediju iekārtas.

«Realto» pārvaldīto biznesa parku un centru kopējā platība ir aptuveni 200 000 kvadrātmetru un tajos darbojas gandrīz 500 dažādu nozaru uzņēmumi. Lielāko nomnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā «Tele2», «Olympic Casino», «TeliaLatvia», «Intercars» un «Elvi».

«Realto» ir viens no investīciju kompānijas SIA «Dyaltos» pārraudzītajiem uzņēmumiem. «Dyaltos» investējis visdažādāko jomu Latvijas uzņēmumos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. oktobris

Vārda dienas

Elīna, Drosmis, DrosmaElīns, Elīne, Elina, Elika, Drošvaris, Drošvaldis, Drosmiņš, Drosme

Valūtu kursi

19.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv