Recidīvists «tiek» pie uzreiz astoņiem kriminālprocesiem

Apollo
8 komentāri

Izmeklējot dzīvojamās mājas nodegšanas lietu Preiļos, policisti aizturējuši kādu personu - tikko no cietuma atbrīvotu recidīvistu.

Recidīvists «tiek» pie uzreiz astoņiem kriminālprocesiem

Foto: Reuters/Scanpix

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē informē, ka 13.maijā Preiļu likumsargi uzsāka kriminālprocesu par to, ka Preiļu novada Preiļu pagastā nodega dzīvojamā māja.

Izmeklējot šo sevišķi smago noziegumu un veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policisti noskaidrojuši un aizturējuši aizdomās turamo personu - agrāk vairākkārt tiesātu 1983.gadā dzimušu vīrieti, kurš tikai šī mēneša sākumā atbrīvots pēc soda izciešanas no ieslodzījuma vietas.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka nozieguma izdarīšanas dienā aizturētais, zādzības nolūkā iekļuva kādā privātmājā Preiļu novadā, un izdarīja zādzību, pēc kā, nozieguma pēdu slēpšanas nolūkā, minēto māju aizdedzināja.

Tāpat policisti atklāja, ka aizvadītāja nedēļā dažu dienu laikā aizturētais Preiļos un Preiļu  novadā izdarījis vēl vairākus noziedzīgus nodarījumus – zādzības no transportlīdzekļiem un privātīpašumiem, kā arī automašīnas zādzību.

Pret aizturēto šobrīd uzsākti astoņi kriminālprocesi.

Policija turpina izmeklēšanu, bet tikmēr aizdomās turētajam piemērots apcietinājums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv