Reida laikā aiztur meklēšanā esošu izklaides vietas pārvaldnieku

Apollo
0 komentāru

Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki naktī uz piektdienu veikuši reidu vairākās izklaides vietās un konstatējuši būtiskus administratīva rakstura pārkāpumus, informē Pašvaldības policija.

Reida laikā aiztur meklēšanā esošu izklaides vietas pārvaldnieku

Foto: «Apollo»

Kādā kafejnīcā Vāgnera ielā dastādīti apskates protokoli un uzsākta administratīvā lietvedība gan par autortiesību un blakustiesību objektu izmantošanu publiskā izpildījumā bez licences, gan ugunsdrošības prasību pārkāpšanu, kā arī konstatēta fiziskās personas datu apstrāde bez likumā noteiktās reģistrēšanas vai bez personas datu aizsardzības speciālista reģistrēšanas Datu valsts inspekcijā.

Turklāt, pēc personas datu pārbaudes atklājot, ka izklaides vietas pārvaldnieks izsludināts policijas meklēšanā, vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijai.

Kādā citā bārā, kas atrodas Kalēju ielā, konstatēti akcizēto preču realizācijas noteikumu pārkāpumi, kuru konstatēšanas gadījumā izņemtas alkoholiskā dzēriena pudeles bez akcīzes nodokļa markas, tāpat konfiscēti viltoti mūzikas CD.

Klubā, kas atrodas Meierovica bulvārī, uzsākta administratīvā lietvedība par patvaļīgu izkārtņu izvietošanu, nepiedalīšanos pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu savākšanā, kā arī likumā noteikto smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv