«Reigani» atgriežas ar planētas 25 labākajām kompozīcijām Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Sensāciju karaļi, igauņu Kantrī-pank lielmeistari «Reigani» atkal ir klāt ar 25 šīs planētas labākajām kompozīcijām, kas apkopotas albumā «Valpurģu nakts. Labākās dziesmas». 

«Reigani» atgriežas ar planētas 25 labākajām kompozīcijām». 2 attēli Atvērt

«Reigani» atgriežas ar planētas 25 labākajām kompozīcijām».

Publicitātes foto.

Tā ir laimīgā atkalsatikšanās ar «Reiganu» zelta fondu «Čiekuriem», «Es eju kost», «Tere Tere Traktors», «Pilla Rīga policistu», «Estipois» un citām lieldziesmām. Turpat savu vietu ir atraduši četri jaundarbi – «Bez 15 divi», «Laura», «Zili brīnumi» un pati par sevi runājošā «Nošauj blondīni».

Jau otru nedēļu skandalozais albums atrodas pirmajajā vietā prestižajā «Pilboard Top 100 Additional Chart». Turklāt, šis augstākās raudzes garadarbs vairākās valstīs, tai skaitā Apvienotajos Arābu Emirātos, Jordānā un Hradeckrālovā ir aizliegts. Nevar nepieminēt, ka «Reigani» ir izvirzījušies uz «Rock and Roll Hall of Shame» slaveno zāli. Savukārt žurnāla «GPuke» Amerikas un Francijas izdevumi pērn «Reiganus» atzina par gadsimta stila ikonām, bet britu mūzikas laikraksta «Music Weak» aptaujā «Reiganu» ritma pavēlnieks Petra Kalnbērzs nodēvēts par  seksīgāko veģetārieti.

«Gadsimta atgriešanās.» / «Rolling Bones», 5 zvaigznes
«Apsolūts triumfs.» / «20 Centry Lox», 5 zvaigznes
«Šedevrs.» /Verners Puļķis, šovbiznesa haizivs

Starp citu, albums Latvijā pieejams no 30. aprīļa, kas būs kā punkts uz «i» dienā, kad visi igauņi visā pasaulē sadodas rokās, lai pabūtu kopā un svinētu Valpurģu nakti. Lai arī jums būtu āķis lūpa, lūk, veseli divi pirmie singli – «Laura» un «Bez 15 divi».

Singlu pieteikums:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv