Reķa pārstāvētā «Grizzly Adams» astotdaļfināla sērijā izvirzās vadībā

Vācijas hokeja līgas (DEL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā mačā šodien latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda izbraukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica Augsburgas «Panther», izvirzoties vadībā sērijā ar 2:1.

Arvīds Reķis

Latviešu aizsargs šajā mačā rezultativitātes punktus neguva, nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Sērijas līdz trīs uzvarām «Grizzly Adams» izvirzījās vadībā ar 2:1, bet nākamo maču abas komandas aizvadīs pirmdien, kad tās vēlreiz tiksies Augsburgā. Šī dueļa uzvarētāji iekļūs ceturtdaļfinālā, kur spēkosies ar Hannoveres «Scorpions» komandu.

Abu komandu pirmajā mačā ceturtdien «Grizzly Adams» komanda savā laukumā zaudēja ar 1:2, bet Reķis šajā mačā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Piektdienas spēlē Reķis guva vārtus, bet «Grizzly Adams» izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Ceturtdaļfinālā jau iekļuvusi latviešu uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» komanda, kuru vada bijušais Latvijas izlases hokejists Igors Pavlovs. «Pinguine» hokejisti ceturtdaļfinālā spēkosies ar Diseldorfas «Metro Stars» komandu.