Reķim sezona Vācijā beigusies

Latviešu hokejista Arvīda Reķa pārstāvētais klubs Volfsburgas «Grizzly Adams» Vācijas hokeja līgas (DEL) pusfināla ceturtajā spēlē piedzīvoja zaudējumu un neiekļuva finālā, vēsta «Del.org».

Volfsburgas hokejisti izbraukumā ar rezultātu 2:3 atzina Augsburgas «Panther» pārākumu. Reķis aizvadītajā spēlē nopelnīja četras soda minūtes un lietderības koeficentu -1.

Pirmā perioda vidū viesi izvirzījās vadībā, bet otrajā trešdaļā laukuma saimnieki panāca 1:1. Trešā perioda 9. minūtē «Panther» komandu vadībā izvirzīja Brets Engelharts, bet, kad uz sodīto spēlētāju soliņa sēdēja Reķis, Kristians Čarters 17. minūtē panāca 3:1. Spēles turpinājumā Kais Hospelts vienus vārtus atguva, bet izlīdzināt rezultātu «Grizzly Adams» nespēja.

Kā zināms, pirmajā spēlē Augsburgas hokejisti pagarinājumā izcīnīja panākumu ar rezultātu 3:2, otrajā mačā «Panther» uzvarēja ar 1:0, bet trešajā spēlē Volfsburgas hokejisti bija pārāki ar 6:1. Sērijā ar 3-1 uzvarēja «Panther» hokejisti.

Finālā «Panther» tiksies ar Hanoveres «Scorpions» komandu.