Reķim un Vasiļjevam zaudējumi

Vācijas hokeja līgas (DEL) play-off ceturtdaļfināla spēlēs zaudējumus piedzīvojuši latviešu hokejistu pārstāvētie klubi, raksta portāls «del.org».

Arvīds Reķa «Grizzly Adams» Volfsburgā papildlaikā ar 3:4 piekāpās Hannoveres «Scorpions» klubam.

Pēc pirmā perioda «Grizzly Adams» bija zaudētājos ar 0:2, bet otrā perioda piektajā minūtē Reķis guva savai komandai pirmos vārtus. 16. minūtē viesi panāca 3:1, bet trešajā trešdaļā mājinieki divus vārtus atguva. Reķis asistēja arī savas komandas otro vārtu guvumā.

Pagarinājuma piektajā minūtē Martins Hlinka atnesa uzvaru Hannoveres «Scorpions» klubam. Reķis nopelnīja divus rezultativitātes punktus, kā arī lietderības koeficentu +1.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts «Grizzly Adams» un «Scorpions» cīņā kļuvis neizšķirts – 2:2. Nākamo maču komandas izspēlēs 22. martā Hannoverē.

Herberta Vasiļjeva pārstāvētā komanda Krēfeldes «Pinguine» savā laukumā otrajā pagarinājumā ar 4:5 atzina Diseldorfas «DEG Metro Stars» pārākumu. Vasiļjevs savas komandas labā otrā perioda 16. minūtē guva trešo vārtus. Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma ceturtajā minūtē guva Adams Kuršeins.

Arī šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts – 2:2. Nākamā spēle norisināsies 22. martā Diseldorfā.