Reķim uzvar pār Pavlova trenēto Ķelnes «Haie»

Vācijas hoekja līgā (DEL) uzvaru piektdien izcīnīja latviešu hokejista Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda.

«Grizzly Adams» hokejisti savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja bijušā Latvijas izlases hokejista Igora Pavlova trenēto Ķelnes «Haie» klubu, vēsta portāls «del.org».

Reķis aizvadītajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet spēlētāja lietderības koeficents bija +1.

Pirmajā periodā vairākumā rezultātu atklāja viesu spēlētājs Džeisons Džespers un tie bija vienīgie vārti šajā trešdaļā. Otrā perioda sākumā Kens Magovans vairākumā panāca 1:1, perioda vidū Normans Hauners vēlreiz vadībā izvirzīja viesus, bet Džons Lalibērs pēdējā minūtē rezultātu izlīdzināja - 2:2.

Mača pēdējā perioda 2. minūtē Kristofs Hohenlaitners jau vadībā ar 3:2 izvirzīja «Grizzly Adams», bet kad bija jāspelē nedaudz mazāk par divām minūtēm, Martins Barteks panāca 3:3.

Pagarinājuma 3. minūtē uzvaras vārtus Volfsburgas klubam guva Pīters Sarno.