Reķim uzvara, Vasiļjevam un Masaļskim zaudējumi

Vācijas hokeja līgas (DEL) čempionātā vakardien ar dažādām sekmēm cīnījās latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Arvīds Reķis

No latviešu hokejistu pārstāvētajām komandām uzvaru izcīnīja tikai Arvīda Reķa Volfsburgas «Grizzly Adams».

Latvijas izlases aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» ar 6:2 pieveica «ERC Ingoldstadt», bet Reķis izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Herberta Vasiļjeva Krēfeldes «Pinguine» ar 5:6 zaudēja Kaseles «Huskies», bet latviešu uzbrucējs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izdarīja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1. Interesanti, ka «Pinguine» komanda jau pēc pirmās trešdaļas nonāca zaudētājos ar 0:5, tomēr līdz trešā perioda 14. minūtei spēja panākt 5:6.

Edgara Masaļska pārstāvētā Duisburgas «Fuchse» piedzīvoja kārtējo neveiksmi, ar 1:4 atzīstot līgas līderu Hannoveres «Scorpions» pārākumu. Latviešu vārtsargs trešajā spēlē atvairīja 31 no 35 «Scorpions» hokejistu metieniem.

«Pinguine» ar 64 punktiem 39 spēlēs ieņem sesto vietu DEL kopvērtējumā, «Grizzly Adams» ar 57 punktiem 39 mačos ir desmitajā vietā, bet «Fuchse» ar 25 punktiem ir pārliecinoši pēdējā, 16. vietā.