Reķim uzvara, Vasiļjevam zaudējums un piespēle

Latviešu hokejista Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda savā laukumā ar rezultātu 5:1 uzvarēja Nirnbergas «Sabo Ice Tigers» hokejistus, informē Vācijas hokeja līga (DEL).

Reķis aizvadītajā mačā rezultativitātes punktus neguva, bet spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficentu +1. Tāpat aizsarga kontā divi metieni pa pretinieku vārtiem un divas soda minūtes.

Uzvarētājiem vārtus guva Kais Hospelts, Maiks Grīns, Jans - Aksels Alavara, Džons Lalibērs un Džeisons Ulmers, savukārt Nirnbergas komandā vienīgos vārtus guva Rolands Maiers.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja latviešu hokejista Herberta Vasiļjeva pārstāvētais klubs Krēfeldes «Pinguine». «Pingvīni» Kaselā ar 2:6 zaudēja līgas vājākajam klubam «Huskies».

Vasiļjevs nopelnīja vienu punktu par rezultatīvu piespēli, pretinieku vārtus apdraudēja deviņas (!) reizes, taču vārtus neguva. Uzbrucējam arī divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficents -1.

«Grizzly Adams» līgas kopvērtējumā ieņem 3. vietu, savukārt «Pinguine» hokejisti ir 12. vietā.