Reķim uzvara, Vasiļjevam zaudējums

Vācijas hokeja čempionāta (DEL) spēlē svētdien uzvaru izcīnīja latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Nirnbergas vienību «Sound Tigers».

Reķis šajā mačā rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Citā mačā neveiksmi piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētais Krēfeldes «Pinguine» klubs, kas viesos ar 1:5 (1:2, 0:3, 0:0) kapitulēja Augsburgas «Panther» komandai.

Vasiļjevs šoreiz rezultativitātes punktus neguva, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja arī bijušā Latvijas hokeja izlases spēlētāja Igora Pavlova trenētais klubs Ķelnes «Haie», kas izbraukumā ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:1) atzina Hannoveres «Scorpions» vienības pārākumu.

Čempionāta kopvērtējumā piektajā vietā šobrīd atrodas klubs «Grizzly Adams», kas 13 mačos izcīnījis 22 punktus. «Haie» vienība ar 21 punktu ieņem sesto vietu, bet «Pinguine» hokejisti ar 14 punktiem patlaban atrodas 12.pozīcijā 15 komandu konkurencē.