Reķim uzvara, Vasiļjevam zaudējums

Pārliecinošu uzvaru Vācijas hokeja čempionāta (DEL) mačā otrdien izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā komanda Volfsburgas «Grizzly Adams», kas izbraukumā ar rezultātu 8:3 (2:1, 4:1, 2:1) sagrāva Ingolštates vienību ERC.

Šajā mačā Reķis ar rezultativitātes punktiem un soda minūtēm neizcēlās un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā otrdienas mačā zaudējumu piedzīvoja Latvijas valstsvienības uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētais klubs Krēfeldes «Pinguine», kas savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Nirnbergas «Ice Tigers».

Arī Vasiļjevs soda minūtes nenopelnīja un nepiedalījās «Pinguine» vienīgajos gūtajos vārtos. Latvijas uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat neveiksmi piedzīvoja arī bijušā Latvijas hokeja izlases spēlētāja Igora Pavlova trenētais klubs Ķelnes «Haie», kas viesos ar 5:6 (1:0, 2:5, 2:0) atzina Kaseles kluba «Huskies» pārākumu.

DEL kopvērtējumā klubs «Grizzly Adams» ar 39 punktiem 21 mačā pakāpās uz 3. vietu, «Haie» ar 28 punktiem nokrita uz 11.pozīciju, bet «Pinguine» hokejisti ar 24 punktiem atrodas pēdējā, 15.vietā.

Savukārt līdervienībai Frankfurtes «Lions» patlaban ir 43 punkti, bet par diviem punktiem atpaliek Berlīnes «Eisbaren» komanda.