Rēķis 16. vietā, Kivlenieks 22. vietā

Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā sestajā posmā šodien 16. vietu ieņēma Latvijas kamaniņu braucējs Guntis Rēķis, bet vēl viens latvietis Inārs Kivlenieks palika 22. vietā.

Guntis Rēķis

Pēc pirmā brauciena abi kamaniņu sportisti bija pirmajā desmitniekā - Rēķis bija septītajā vietā, bet Kivlenieks - devītais. Otros braucienus Rēķis un Kivlenieks veica ļoti nesekmīgi, kā dēļ divu braucienu summā zaudēja vairākas pozīcijas.

Uzvaru divu braucienu summā izcīnīja vācietis Jans Aihorns, kurš pēc pirmā brauciena bija tikai 15. vietā. Rēķis no uzvarētāja atpalika 0,499 sekundes, bet Kivlenieks zaudēja 0,621 sekundi.

Sacensībās otro vietu izcīnīja vēl viens Vācijas kamaniņu sportists Fēlikss Lohs, kurš uzvarētājam zaudēja 0,035 sekundes, bet trešajā vietā palika cits vācietis Davids Mellers, kurš Aihornam zaudēja 0,117 sekundes.

Pasaules kausa sestais posms noslēgsies svētdien, kad notiks sieviešu sacensības un stafete.