Reķis gūst vārtus un sērijā izlīdzina rezultātu

Vācijas hokeja līgas (DEL) čempionāta play-off pirmās kārtas otrajā spēlē vārtus guvis latviešu aizsargs Arvīds Reķis, palīdzot savam klubam Volfsburgas «Grizzly Adams» uzvarēt ar 4:1 Augsburgas «Panthers» komandu.

Reķis aizvadītajā spēle izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Augsburgas klubam vienīgos vārtus pirmajā periodā guva Mats Raians, savukārt Volfsburgas kluba labā ar ārtu guvumiem atzīmējās Arvīds Reķis, Norms Millejs, Marvins Degons un Sebastians Furhners.

Abu komandu pirmajā mačā ar 2:1 uzvarēja «Panthers» un Reķis šajā spēlē nopelnīja punktu par rezultatīvu piespēli. Sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1 un nākamais mačš rīt notiks Augsburgā.

Citā pārī Frankfurtes «Lions» ar 2-0 ir vadībā pret Hamburgas «Freezers» komandu. Pārējās sešas komandas izslēgšanas spēļu turnīru uzsāks, kad tiks izspēlēta play-off pirmā kārta.