Reķis un «Grizzly Adams» iekļūst ceturtdaļfinālā

Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfinālā vietu pirmdien nodrošināja Latvijas izlases aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Volfsburgas «Grizzly Adams» komanda, kas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā spēlē izbraukumā ar 4:3 (2:2, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Augsburgas «Panther».

Arvīds Reķis

Jāpiebilst, ka Latvijas izlases hokejists šajā spēlē gan nepiedalījās.

Jau ziņots, ka abu komandu pirmajā mačā ceturtdien «Grizzly Adams» komanda savā laukumā zaudēja ar 1:2, bet Reķis šajā mačā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Nākamajā mačā Reķis guva vārtus, bet «Grizzly Adams» izcīnīja uzvaru ar 4:1. Savukārt svētdien «Panther» Augsburgā tika pārspēts ar 1:0.

Sērijā līdz trīs uzvarām «Grizzly Adams» komanda izcīnīja uzvaru ar 3:1, bet ceturtdaļfinālā tai būs jāmērojas spēkiem ar Hannoveres «Scorpions» komandu.

Tāpat ceturtdaļfinālā iekļuvusi uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes «Pinguine» komanda, ko vada bijušais Latvijas izlases hokejists Igors Pavlovs. «Pinguine» komanda ceturtdaļfinālā spēkosies ar Diseldorfas «Metro Stars» hokejistiem.