Rēķis un Rubenis pasaules čempionātā ieņem vietas trešajā desmitā

Pasaules čempionāta kamaniņu sportā vīriešu sacensībās sestdien 22. vietu ieņēma Latvijas sportists Guntis Rēķis, bet Mārtiņs Rubenis palika 24. vietā.

Mārtiņš Rubenis

2006. gada Turīnas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Mārtiņš Rubenis šīgada pasaules čempionātā ieņēma tikai 24. vietu.

Abi kamaniņu sportisti šādās vietās bija arī pēc pirmā brauciena, bet vēl viens latvietis Inārs Kivlenieks pirmajā braucienā palika 33. vietā un sacensību otrajam braucienam nekvalificējās.

Par pasaules čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva Vācijas kamaniņu sportists Fēlikss Lohs, kurš pirmajā braucienā uzrādīja jaunu trases rekordu - 51,939 sekunde. Divu braucienu summā Rēķis no viņa atpalika 2,094 sekundes, bet Rubenis uzvarētājam zaudēja 2,448 sekundes.

Sacensībās otro vietu izcīnīja šīs sezonas Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Armīns Cīgelers no Itālijas, kas Loham zaudēja 0,213 sekundes, bet bronzas godalgu izcīnīja austrietis Daniels Pfisters, kas uzvarētājam zaudēja 0,701 sekundi.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās piektdien par uzvarētājiem kļuva Itālijas pāris Gerhards Plankenštainers/Osvalds Haselrīders, bet Latvijas sportisti Andris un Juris Šici ieņēma 19. vietu.

Sieviešu konkurencē astoto vietu izcīnīja Latvijas kamaniņu sportiste Maija Tīruma, bet Anna Orlova pirmajā braucienā ieņēma 23. vietu un sacensību otrajam braucienam nekvalificējās.