Rekordlielos tempos krītas Londonas elitāro īpašumu cenas

Apollo
0 komentāru

2008. gadā elitāro nekustamo īpašumu cenu kritums Londonā sasniedzis rekorda cienīgus tempus. Saskaņā aar kompānijas «Knight Frank datiem, pagājušajā gadā cenas mājām, kas maksā vairāk kā 2,5 miljonus sterliņa mārciņu (3,5 miljoni dolāru), samazinājušās par 22%, ziņo aģentūra Bloomberg

Rekordlielos tempos krītas Londonas elitāro īpašumu cenas

Foto:londonapartments.com

Mājas, kuru vērtība ir vairāk kā 1 miljons sterliņa mārciņu, palētinājušās par 17%.

Elitāro nekustamo īpašumu cenu kritums pirmo reizi tika novērots 2008. gada aprīlī un novērojams jau devīto mēnesi pēc kārtas. Pie tam, cenu krituma tempi ir lielākie kopš 1976. gada.

Šī situācija pirmkārt skaidrojama ar to, ka krities pieprasījums pēc elitāriem mājokļiem. «Knight Frank» atzīmē, ka 2008. gadā noslēgti 2746 darījumi, kas ir par 49% mazāk nekā 2007. gadā.

Analītiķi prognozē, ka 2009. gada pirmajā pusē elitāro dzīvokļu tirgus Lielbritānijā atradīsies stagnācijas stāvoklī, pieprasījums pēc šādiem dzīvokļiem būs ļoti zems.Tas novedīs pie tālāka cenu krituma - gada beigās elitārās mājas varētu maksāt vēl par 30% mazāk.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv