Remontē tikai avārijas bedres. Šoferu neapmierinātība pieaug Video

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien portāls «Apollo» saņēma ziņu, ka uz šosejas Rīga-Ventspils avarējis pasažieru autobuss. Iemesls – autobusam pēc iebraukšanas milzīgā bedrē nolūzis viens no riteņiem.

«Apollo» uzzināja, ka avārija notikusi uz šosejas posmā pie Kūdras, kur patlaban esot neskaitāmas bedres un bedrītes. Jāatgādina, ka ceļa posms šajā vietā skaitās valsts nozīmes autoceļš.

Uzņēmumā «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) norāda, ka plašāks vērtējums par situāciju uz autoceļiem sekos vēlāk. Tomēr uzņēmuma pārstāve Ieva Niedra portālam «Apollo» norādīja, ka «tikko beigusies ziema, bet patlaban tiek labotas vien avārijas bedres.» 

«Visas bedres šādā laikā nelabo,» sacīja LVC pārstāve, norādot, ka kvalitatīviem ceļu remontdarbiem būtiski jāuzlabojas laika apstākļiem.

Jautāta, vai LVC saņem sūdzības par gadījumiem, kad ceļu seguma stāvokļa dēļ bojātas automašīnas, viņa atzina, ka tādas saņemot.

«Apollo» aicina lasītājus iesūtīt fotoattēlus, kuros redzami smagi «cietušie» ceļu posmi. Tādejādi autovadītājiem būs iespēja laikus uzzināt par bīstamām vietām uz šosejām. E-pasts: redakcija@apollo.lv

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv