Renfro triple-double, «VEF Rīga» turpina uzvaru sēriju LBL

Latvijas Basketbola līgas spēlē trešdienas vakarā «VEF Rīga» komanda savā laukumā ar 80:74 pārspēja BK «Valmiera».

Alex Renfroe

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 18 punktiem bija Sandis Valters, 14 punktus guva Arns Labucks, bet 13 punktus, 17 atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles bija Aleksa Renfro kontā. «Valmiera» komandā ar 16 punktiem un desmit bumbām zem groziem izcēlās Kaspars Cipruss, bet pa 14 punktiem guva Oskars Virsis un Sandis Amoliņš.

«VEF Rīga» basketbolisti spēles grožus savās rokās pārņēma jau no mača sākuma, pēc pirmās ceturtdaļas iegūstot 13 punktu pārsvaru (26:13). Otrajā ceturtdaļā «Vefiņa» pārsvars sasniedza pat 25 punktus (40:15), bet lielajā pārtraukumā mājinieki devās pie +19 (48:29). Spēles otrajā daļā «Valmiera» palēnām sadeldēja «VEF Rīga» pārsvaru, un divas minūtes līdz cīņas beigām laukuma saimniekiem bija vairs tikai +3 (73:70), tomēr atlikušajā laikā «VEF Rīgai» izdevās nosargāt uzvaru.

LBL pirmās divīzijas līderiem «VEF Rīga» komandai šī bija piektā uzvara šīs sezons piecās spēlēs, bet BK «Valmiera» ar desmit uzvarām 16 spēlēs ir trešajā vietā.