Repše prognozē jaunus sociālos nemierus

Apollo
0 komentāru

Ekonomiskās un politiskās krīzes dziļākais punkts, visticamāk, vēl nav sasniegts, tāpēc jauni sociālie nemieri ir iespējami. Tā bijušais Ministru prezidents un partijas «Jaunais laiks» Saeimas deputāts Einars Repše atzina intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze».

«Šķiet, krīzes dziļākais punkts vēl nav sasniegts. Tad sociālie nemieri, demonstrācijas un mītiņi var pārspēt 13. janvārī redzēto. Ticiet man, šādos brīžos sarosīsies kādi mūsu kaimiņi, kuri labprāt izmantotu mūsu vājuma brīdi savu ģeopolitisko mērķu īstenošanai. Šis scenārijs mani patiesi biedē,» atzina ekspremjers.

Repše ir pārliecināts: lai šādi nemieri neatkārtotos, cilvēkiem jādod darbs un jāatjauno tautsaimniecība kopumā.

«Pretī liekama mums arvien dotā iespēja noturēt valsti, atjaunot tautsaimniecību, nodrošināt cilvēkiem darbu un iztiku un atkal nostāties uz demokrātijas un tiesiskas attīstības ceļa ar godīgu valsts pārvaldi priekšgalā. Mums nav dota greznība pašreiz atļauties nekā nedarīšanu un gaidīšanu. Tāpēc «Jaunajam laikam» ir gan iniciatīva, gan apņēmība īstenot savu programmu, taču iniciatīvas diedziņa citi gali ir: viens prezidenta, otrs valdošās koalīcijas rokās,» sacīja Repše.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv