Repše: stabilu izaugsmes tempu sasniegsim 2012. gadā

Apollo
0 komentāru

Latvijas ekonomika sāks stabilizēties 2010. gadā, vēl gadu vēlāk tiek prognozēta neliela izaugsme, savukārt 2012. gadā tautsaimniecība sasniegs savu ilgtermiņa izaugsmes potenciāla līmeni un stabilu pieaugumu, piektdien Baltijas valstu finanšu ministru sanāksmē Tallinā teicis finanšu ministrs Einars Repše (JL), portālu «Apollo» informēja Finanšu ministrijā.

Einars Repše

Einars Repše

Foto: Lita Krone/LETA

«Šobrīd Latvijas tautsaimniecība piedzīvo zemākos pieauguma tempus ekonomikā kopumā. Taču jau šobrīd ir pirmie pozitīvie signāli, kas liecina, ka vidējā termiņā Latvijas tautsaimniecība varētu atgriezties uz izaugsmes ceļa, tā piemēram, ir vērojamas pozitīvas tendences maksājumu bilancē – tekošā konta pārpalikums gada pirmajos četros mēnešos pirmo reizi desmitgadē ir pozitīvs,» uzsvēris ministrs.

Repše vērsis īpašu kolēģu uzmanību uz to, ka šobrīd Finanšu ministrijā norit intensīvs darbs pie 2010. gada valsts budžeta bāzes izdevumu izvērtēšanas, organizējot tikšanās ar ministriju un citu centrālo valsts iestāžu, valdības koalīcijas partiju, Latvijas Bankas un sociālo partneru deleģētajiem pārstāvjiem.

Plānots arī analizēt un vērtēt pēc nozīmības ministriju un citu centrālo valsts iestāžu veiktās funkcijas atbilstoši katras funkciju izpildes būtībai, sniegto pakalpojumu apjomam un saņēmējiem, kā arī norādītājiem riskiem, uzsvēris finanšu ministrs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv