Rēzeknē aizina uz izstādi «Gājputni drīz atlidos» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

No 17. februāra līdz 20. martam Latgales Kultūrvēstures muzeja Izstāžu namā  (Atbrīvošanas alejā 100a, Rēzeknē) skatāma Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde «Gājputni drīz atlidos».

Tradicionāli februārī jau vairāk kā divdesmit gadus pēc kārtas Latgales Kultūrvēstures muzejā tiek atvērta Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas (RMDV) Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde, un ir skaidrs, ka ziemas un pavasara spēle ir sākusies. Saule uzspīd aizvien biežāk un pakrūtē sajūtama priecīga knudoņa – gājputni atlidos drīz...

No dažādiem materiāliem – plastilīna, papīra, auduma, māla, ģipša, stikla un pērlītēm veidoti darbi, kas atklāj bērnu radošo izdomu un prasmes. Audzēkņi RMDV Mākslas skolā apgūst gan zīmēšanu un gleznošanu, gan kompozīciju, veidošanu un mākslas valodas pamatus, un ik gadu paveiktais tiek apkopots izstādē.

Skolēnu radošo darbu pedagogi: Kristīne Binduka, Anita Andrejeva, Anita Bernāne, Ella Maslovska, Natālija Losāne, Agrita Mazure, Valentīna Šaripova, Lūcija Holstova,  Jolanta Jonikāne, Lilija Korkliša.

Izstāde it kā apsteidz laiku un ļauj sasmaržot, ieraudzīt un sajust – daba ir atdzīvojusies – gar ausīm it kā aizšalc gājputnu spārnu švīkas, dzirdami putnu pavasara treļļi un nepacietīgās bites zuzoņa, bet acis jau meklē pirmo raibo taureni un ziedošās ābeles...

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv