Rīcības partija piedāvās zemniekiem tirdzniecības vietas Rīgā

Apollo
0 komentāru

Rīcības partija piedāvās zemniekiem telpas un vietas Rīgā, lai rīkotu lauksaimniecības produkcijas izbraukuma tirdzniecību, portālam «Apollo» pavēstīja partijā.

Partija piedāvās vietas tirdzniecībai, kā arī aicina cilvēkus, kuri vēlas piedāvāt telpas un zemi šādiem nolūkiem, sazināties ar Rīcības partiju: info@ricibaspartija.lv.

Jau ziņots, ka, aicinot atbalstīt zemniekus un vienlaikus Latvijas ekonomiku kopumā, kā arī uzturā lietot svaigu, dabai draudzīgu pārtiku, biedrība «S-putns» un Latvijas Lauku atbalsta asociācija sāk akciju zemnieku atbalstam.

Akcijas laikā iedzīvotāji, kuri vēlas ziedot kādai Latvijas zemnieku saimniecībai, aicināti rakstīt uz e-pastu zemniekiem@gmail.com vai zvanīt 26346944, vienlaikus norādot, kas būtu produkti, kurus ziedotājs vēlētos saņemt pretī, portālam «Apollo» pavēstīja biedrības «S-putns» pārstāve Lana Saksone.

Akcijas organizētāji apņemas atrast vēlmēm visatbilstošāko zemnieku saimniecību, kas pie ziedotājiem ieradīsies personīgi. Ņemot vērā augstās transporta izmaksas, akcijas organizētāji aicina savstarpēji kooperēties, piemēram, darba kolektīviem, vienas mājas/ielas iedzīvotājiem, kā arī draugiem.

Rīkotāji aicina arī akcijai pievienoties zemnieku saimniecības, kas to vēl nav izdarījušas, izmantojot minēto kontaktinformāciju. Organizētāji un zemnieku saimniecības patur tiesības noteikt ziedojuma summu vēlamā dāvinājuma saņemšanai, piemēram, par 35 santīmiem ziedotājs dāvanā var saņemt litru piena.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv