Rīdzinieki aktīvi apmeklē Zāļu tirgu Doma laukumā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Daudzi rīdzinieki un ārvalstu tūristi trešdien apmeklē Doma laukumā notiekošo Zāļu tirgu un labprāt iegādājas Jāņu zāles, ķimeņu sieru, citus gardumus un dažādus suvenīrus.

Cilvēki labprāt pērk gan ziedu pušķus, gan vainagus, gan arī dažādus pinumus. Atsevišķi tirgotāji jāņuzāles pārdod kopā ar padomiem to lietošanai, piemēram, draugu kopa «Made» iesaka: «Lai jāņuzāles īstajā laikā būtu tikpat svaigas un formīgas kā pati Jāņu māte, pirms lietošanas tās jāaprasina tikpat bieži, cik pašam slāpst.» Savukārt, lai jāņuzāles, cepures un vainagi saviem saimniekiem nodrošinātu auglīgu dzīvošanu visu gadu, tās pirms lietošanas jātur vertikālā pozīcijā — turot rokās vai pakarot uz nagliņas.

Vairāki Jāņu zāļu tirgotāji aģentūrai LETA gan atzina, ka gaidījuši lielāku pircēju interesi, un prognozēja, ka vairāk ļaužu tirgū ieradīsies pēcpusdienā, kad dosies mājup no darba.

Īpaši lielu interesi par Doma laukumā notiekošo izrāda ārvalstu tūristi, kuri labprāt izvaicā Doma laukumā strādājošos policistus un tirgotājus par notiekošā būtību.

Zāļu tirgus apmeklētājus priecē folkloras kopas un deju grupas.

Zāļu tirgus darbosies līdz pat plkst. 17. Tirgus šogad Doma laukumā notiek jau desmito gadu, un dalību tajā pieteikuši 400 tirgotāji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv