Riekstiņš pēc Ēģiptes apmeklēšanas dodas uz Spāniju

Apollo
0 komentāru

Gandrīz uzreiz pēc vizītes Ēģiptē ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP) darba vizītē apmeklēs Spāniju, portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centrā.

Māris Riekstiņš

Māris Riekstiņš

Foto: Ieva Čīka/LETA

Riekstiņš Spānijā viesosies ceturtdien un piektdien. Savukārt Ēģipti darba vīzītē ministrs apmeklēja no 1. līdz 3. martam. Ēģiptē Riekstiņš piedalījās starptautiskā konferencē par atbalstu Gazas rekonstrukcijai.

Spānijā ministram plānota tikšanās ar ārlietu un sadarbības lietu ministru Migelu Anhelu Moratinosu, kā arī ar Rūpniecības, tūrisma un tirdzniecības ministrijas ģenerālsekretāru enerģētikas jautājumos Pedro Luisu Martinu Uribi.

Tikšanās laikā ministri plāno pārrunāt Latvijas un Spānijas divpusējās attiecības, kā arī Eiropas Savienības un starptautiskās politikas aktualitātes. Šīs diskusijas ir būtiskas, arī ņemot vērā Spānijas gaidāmo prezidentūru Eiropas Savienībā 2010. gada pirmajā pusē, uzsver ĀM.

Ministra vizītes laikā notiks ĀM Eiropas Savienības direkcijas vadītājas vēstnieces Ilzes Juhansones politiskās konsultācijas ar Spānijas Ārlietu un sadarbības lietu ministrijas pārstāvjiem.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv