Riepu centru tīkls «Pirelli Key Point» nomainīs bojātās riepas bez maksas

Apollo
5 komentāri

Reaģējot uz Latvijas autoceļu kritisko stāvokli un ar to saistītām autovadītāju vajadzībām, riepu centru tīkls «Pirelli Key Point» (PKP) sadarbībā ar koncernu «Pirelli», piedāvā Latvijas tirgū paplašinātās garantijas programmu uz «Pirelli» riepām - «TYRElife», kuras ietvaros bez maksas nomainīs bojātās riepas.

Riepu centru tīkls «Pirelli Key Point» nomainīs bojātās riepas bez maksas

Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Kļūstot par jaunās programmas biedru, autovadītājs var veikt bezmaksas riepu apmaiņu mehānisku bojājumu gadījumā, ieskaitot arī riepu saduršanu, sagriešanu, sadedzināšanu, formas zaudēšanu un citus mehāniskus bojājumus, kas radušies riepu lietošanas rezultātā.

«Nesen publicētā Pasaules Ekonomikas foruma ekspertu pētījumā Latvijas autoceļu kvalitāte ir novērtēta ar 3,2 punktiem, kas ierindo mūsu valsti 99. vietā 114 pasaules valstu konkurencē, un vienā līmenī ar Senegālu, Tadžikistānu, Zimbabvi, Zambiju un citām valstīm. Acīmredzams, ka slikti ceļi negatīvi ietekmē braukšanas kvalitāti un riepu stavokli,» norāda «Pirelli Key Point» tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs Mārtiņš Zeimanis.

Garantija darbosies 12 mēnešus no iegādes brīža un tiks zaudēta, ja riepas bojājumi radušies vandalisma rezultātā vai riepu montāžas laikā, kā arī ja riepu protektors ir mazāks par četriem milimetriem ziemas riepām un trīs milimetriem vasaras riepām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv